جدید ترین خبر های مدرسه
15/9/1397
مهر حسینی


مهر حسینی
بیشتر بخوانید . . .
16/7/1397
روز کودک و مدرسه


روز کودک و مدرسه
بیشتر بخوانید . . .
30/3/1397
مراسم آغازین مدرسه تابستانه


"از دریچه های روشن صبح عبور می کنیم،چشم ها را باز و سلام میکنیم به آغازی دوباره"

امروز سه شنبه 29 خرداد،با اعتقاد به اینکه شاد بودن راه رسیدن به توفیقات را آسان تر می کند،مراسم آغازین آموزش های تابستانه را با نمادی جدید تر در شهر بازی سرزمین عجایب تدارک دیدیم،دانش آموزان که بعد از چند هفته دوری از یکدیگر،مشتاقانه ثانیه ها را برای دیدار سپری می کردند.

جلوی درب ورودی مجتمع تیراژه،به روبوسی و ابراز احساسات پرداختند،نوگلان پر تلاشمان از اینکه یک سال تحصیلی قبل را با کارنامه ای مطلوب به انتها رسانده اند،با شادی مضاعف چند ساعتی را مشترکاّ در کنار دوستان سپری نموده،خاطره ای شیرین نیزاز تفریحات " مادر و دختری " در ذهنشان ثبت کردند.

بیشتر بخوانید . . .
31/2/1397
جشن الفبای کلاس اول دبستان


کلاس اول تمام شد،دفتر کلاس دوم را باز می کنیم،خاطرات آسمان آفتابی کلاس اول را مرور می کنیم،این بار تنوع بیشتر در رنگ آمیزی،دقت سرشار در خط کشی و تورق صفحات دفتر و کتاب می کنیم،دفترمان را با برگ امیدواری جلد می کنیم،اول دفتر "به نام خدا"

جشن الفبا نمودی از کسب مهارت خوانداری و شنیداری و محاسبات اولیه ریاضی در دانش آموزان است.عزیزان پایه اول امروز با برپایی این مراسم،آماده پذیرش مسئولیت های جدید شدند.مراسم آغازین شامل تلاوت قرآن،سرود جمهوری اسلامی،سخنرانی سرکار خانم سلطانی مدیر مجتمع دخترانه پیشتازان کامپیوتر ایران بود.

کلاس اولی ها هریک به ترتیب به نقش آفرینی پرداختند،دریافت لوح تقدیر و گرفتن عکس یادبود در جمع هم کلاسی ها و معلمان،پایان بخش مراسم بود.

امید است هر یک از نوگلان این مرزو بوم،با کسب سواد،بتوانند قدم هایشان را جهت پیشبرد اهداف انسانی بلند تر و محکم تر بر دارند،آنگاه می توان گفت لباس با سوادی زیبنده قامتشان است.                                                     "جشن الفبا مبارک"

بیشتر بخوانید . . .
30/2/1397
جشن پایان سال پیش دبستان


روح همیاری و اجتماعی شدن کودک در ابتدا خانواده است.مهم ترین عامل جامعه پذیری کودک،ابتدا خانواده و در رده دوم مدرسه است.

ارتباط سالم بین همسالان،منجر به آموختن مهارت هایی مهم مثل همکاری،رقابت سازنده و صمیمیت است و مدرسه پلی برای انتقال ارزش هاست.

نوآموزان پیش دبستانی در روز پایانی سال با برگزاری مراسمی،توانمندی هایشان را در زمینه علمی،مهارتی و رفتاری را به ظهور رساندند.

نوآموزان با ارائه مهارت های کسب شده در زمینه مفاهیم ریاضی،دانستنی های علمی،موسیقی،زبان انگلیسی،کامپیوتر و ... به هنرنمایی پرداختند.

در این جشن،لوح های یادبود و جوائز تقدیم نوآموزان شد و پایه پیش دبستان را با خاطراتی به یاد ماندنی به انتها رساندند.

بیشتر بخوانید . . .
30/2/1397
فستیوال زبان انگلیسی


فستیوال زبان انگلیسی
بیشتر بخوانید . . .
بسن تصویر
ارتباط باما
ميدان هروي - بلوار گلزار - بعد از پل همت -ابتدای خیابان امیر نیا - پلاک 61
منوی سریع
کلیه حقوق مـادی و مـعنوی ایـن سـایت متعلق بـه موسسه پیـشتازان مدارس هوشمند می باشد و هر گونه کپی‌برداری پیگرد قانونی دارد.